Welcome, visitor! [ Login

Daugiabučių plėtros naujokė stato namus su elektromobilių įkrovos vietomis

Straipsniai 2016 birželio 3

Vilniuje plėtojamo mažaaukščių daugiabučių projekto „WOW City“ pavadinimą statytoja „Financial Figures“ užpatentavo, antro gyvenamojo projekto su šiuo prekės ženklu ėmėsi Palangoje ir ieško sklypų naujiems daugiabučiams. Ateityje daugiabučių prekės ženklą ir koncepciją bendrovė svarsto eksportuoti į kaimynines šalis.

Vilniuje, Šnipiškių rajone, statomas daugiabučių projektas „WOW City“ Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Pernai įmonė „Financial Figures“ pradėjo statyti mažaaukščių namų kvartalą „WOW City“ Vilniaus Šnipiškių rajone, Giedraičių g., kur dviem etapais pastatys apie 150 butų – tai bendrovės debiutinis gyvenamasis projektas.

„Pastatą su sklypu šioje vietoje įsigijome 2013 m. ir svarstėme, ką galime jame padaryti. Kai nusprendėme statyti daugiabučius, nusipirkome kaimyninį sklypą ir dėliojome koncepciją – kaip galime išsiskirti Vilniaus butų rinkoje“, – sako Airida Ruibytė, „Financial Figures“ nekilnojamojo turto (NT) projektų vadovė.

„WOW City“ iš kitų daugiabučių projektų sostinės rinkoje išsiskiria tuo, jog čia įrengiamos elektromobilių įkrovos vietas. Bendrovė numačiusi įrengti 12 lėtos įkrovos vietų (jas galės įsigyti būsto pirkėjai), kur elektromobilis būtų įkraunamas per naktį, ir 2 greitos įkrovos stoteles, skirtas visiems daugiabučių komplekso gyventojams. Kadangi elektromobiliams skirtos vietos turi atskirus elektros energijos prievadus, prireikus, įkrovos vietų skaičių bus galima plėsti.

Pirmąjį statybos etapą, kuriuo pastatys 91 butą, bendrovė ketina baigti iki žiemos. Anot p. Ruibytės, šiuo metu pusė butų jau parduota.

„Manome, kad tai labai geras rezultatas. Tiesa, iš pradžių potencialūs pirkėjai mus vertina labai įtariai, nes rinkoje neesame žinomi. Bet apskritai NT versle esame apie 10 metų – ilgą laiką veikėme kaip konsultantai ir NT projektų plėtros koordinatoriai, kurie rūpinasi procesu nuo sklypo pirkimo ir detaliųjų planų rengimo iki statybos darbų priežiūros“, – pasakoja p. Ruibytė.

Bendrovė „Financial Figures“ priklauso „Financial Figures“ įmonių grupei, kuri vienija 10 bendrovių vykdančių veiklą NT ir energetikos srityse. Pernai grupės įmonės gavo 10 mln. Eur pajamų.

Pašnekovė pasakoja, kad bendrovė ėmėsi savų projektų plėtros 2012 m., kai įsigijo sklypą Vilniaus Geležinio vilko g. – čia pastatė 2.000 kv. m prekybos centrą.

Tiksliniai pirkėjai

„Daugiabučių projekte „WOW City“ visus sprendimus diegiame atsižvelgdami į mūsų tikslinį pirkėją – iš pat pradžių labai aiškiai apsibrėžėme į ką orientuosimės“, – aiškina p. Ruibytė.

Anot jos, įmonė išskiria tris sostinėje statomų butų tikslines pirkėjų grupes. Tai jaunos šeimos, kurioms svarbu darbas arčiau namų, sveikatingumo idėjoms ir inovacijoms neabejingi žmonės bei perkantieji butus nuomai.

„Miesto verslo centru tapęs Konstitucijos prospektas yra mažiau nei už kilometro. Čia dirbantys žmonės, nusipirkę ar išsinuomoję butus mūsų projekte, galės patogiai ir greitai keliauti į darbą pėsčiomis, dviračiais. Kvartalas bus aptvertas, todėl saugus vaikus auginančioms šeimoms. Nors namai keturių aukštų, kiekvienoje laiptinėje įrengiame liftus, kad tėvams nereikėtų tempti vaikų vežimėlių laiptais. Vidiniame kieme įrengsime sporto aikštelę, geriamo vandens fontaną, kad gyventojai galėtų lauke sportuoti – treniruoklius perkame pagal klientų pageidavimus“, – pasakoja p. Ruibytė.

Ji taip pat pasakoja, kad požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje bus įrengta didelė dviračių ir motorolerių saugykla, kieme ir bendrose erdvėse bus naudojamas LED apšvietimas, energinio efektyvumo klasė bus B, daug dėmesio skiriama gerai garso izoliacijai.

„Nepasakyčiau, kad šie sprendimai apčiuopiamai mums pabrangintų projektą. Reikšmingesnė investicija yra elektromobilių įkrovos vietos – jos kainuos brangiau nei įprastos, bet pačių butų kainos neįtakos. Gal dabar šis sprendimas daugeliui atrodo keistai, bet mes žiūrime į priekį ir esame įsitikinę, kad po keleto metų tai bus įprastas dalykas“, – kalba p. Ruibytė.

DayMoms

Į pirmąjį „WOW City“ projekto statybos etapą bendrovė investuos apie 3 mln. Eur. Butai čia kainuoja 1.640-1.740 Eur. už kv. m.

Svarsto eksportuoti

Šiemet bendrovė „Financial Figures“ ėmėsi gyvenamojo projekto Palangoje, kurį taip pat pakrikštijo „WOW City“.

„Užpatentavome šį pavadinimą – tai bus mūsų plėtojamų gyvenamųjų projektų prekės ženklas. Norime, kad šis pavadinimas asocijuotųsi su inovacijomis, funkcionalumu, žaliomis idėjomis. Visuose daugiabučiuose įrenginėsime elektromobilių įkrovos stoteles ir diegsime inovacijos tausojančias aplinką ir palengvinančias buitį“, – sako p. Ruibytė.

Ji teigia, kad bendrovė žvalgo kaimynines rinkas ir svarsto ateityje imtis daugiabučių projektų užsienyje ir eksportuoti „WOW City“ vardą bei koncepciją.

Butai vietoje pašto

„Financial Figures“ daugiabutis Palangoje, šalia bažnyčios Vytauto g., taip pat bus užbaigtas šiemet rudenį. Bendrovė rekonstruoja pastatą, kuris seniau priklausė Lietuvos paštui – įsigijo jį viešame aukcione. Čia bus įrengta apie 40 butų su pilna apdaila – tai antrųjų namų projektas.

„Naudojame aukštos kokybės medžiagas. Čia taip pat įrengsime didelę dviračių saugyklą, elektromobilių įkrovos vietas. Įdiegsime nuotoliniu būdu valdomą šildymą, taip pat nuotoliniu būdu – naudojant mobiliąją programėlę – rakinamas duris“, – sako pašnekovė.

Investicijos į šį projektą sieks apie 2 mln. Eur, butai su pilna apdaila kainuos 2.100-2.500 Eur už kv. m.

 

Šaltinis vz.lt

No Tags

964 total views, 3 today

  

Sponsored Links

 • NT mokestį pernai sumokėjo 1,5 karto mažiau gyventojų

  by on 2016 sausio 4 - 0 Comments

  Nekilnojamojo turto (NT) mokestį už 2015 metus deklaravo ir sumokėjo 1 038 šalies gyventojai – jie biudžetą papildė 477,1 tūkst. eurų. Didžiausia vieno žmogaus sumokėta suma siekė 6326 eurus, BNS informavo Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI). 2014 metais NT mokesčio mokėtojų buvo beveik pusantro karto daugiau, daugiau gauta ir įplaukų į biudžetą. Skirtumas aiškinamas tuo, kad […]

 • Butų kainos sostinėje neturėtų didėti taip sparčiai

  by on 2015 gruodžio 1 - 0 Comments

  Aukštas įperkamumas, gerėjantys lūkesčiai ir spartėjantis atlyginimų augimas didins būsto paklausą, tačiau tikėtina, kad vystytojams rinkai siūlant daugiau naujų butų nei jų nuperkama, konkurencija tik didės. Visgi kainų mažėjimo tikėtis greičiausiai nevertėtų, nes ir pastatytų butų skaičius, ir gautų statybų leidimų skaičius trečiąjį ketvirtį jau mažėjo“, ‒ teigia „Swedbank“ vyresnioji ekonomistė Vaiva Šečkutė. Įperkamumas augo […]

 • Ar verta kreiptis į apželdinimo specialistus?

  by on 2017 kovo 13 - 0 Comments

  Kiekvienas iš mūsų turime savus pomėgius, kuriems skiriame savo laiką bei entuziazmą. Vieni mėgsta domėtis, o galbūt net surinkinėti automobilius, kiti mielai gamina ar užsiima sodo darbais. Būtent apie pastaruosius plačiau ir norėsime pakalbėti. Jei gyvenate nuosavame name, o gal turite sodą, aplinkos tvarkymas bei puoselėjimas yra neatsiejama jūsų gyvenimo dalis. Žinoma, galbūt sakysite, jog […]

 • Daugiabučių plėtros naujokė stato namus su elektromobilių įkrovos vietomis

  by on 2016 birželio 3 - 0 Comments

  Vilniuje plėtojamo mažaaukščių daugiabučių projekto „WOW City“ pavadinimą statytoja „Financial Figures“ užpatentavo, antro gyvenamojo projekto su šiuo prekės ženklu ėmėsi Palangoje ir ieško sklypų naujiems daugiabučiams. Ateityje daugiabučių prekės ženklą ir koncepciją bendrovė svarsto eksportuoti į kaimynines šalis. Vilniuje, Šnipiškių rajone, statomas daugiabučių projektas „WOW City“ Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr. Pernai įmonė „Financial Figures“ pradėjo […]

 • Dovanų idėjos darbdaviui

  by on 2017 spalio 30 - 0 Comments

  Dovana yra išties svarbus pasirinkimas, kurį stengiamės suasmeninti. Neretai svarstome, ką mėgsta mūsų mylimas žmogus ir pagal tai renkame dovaną, kuri jam paliks tik pačius geriausius įspūdžius. Visgi, esama atvejų, kai tenka sveikinti žmones, kurie mums nėra labai artimi, na o vienas iš geriausių pavyzdžių darbdavys. Šiuo atveju dovana yra lyg ir padėka ar bendradarbiavimo […]