Welcome, visitor! [ Login

Kodėl verta rinktis poliuretaną namų šiltinimui

Straipsniai 2019 gegužės 16

Tinkamas namo apšiltinimas turi labai didelę įtaką tiek būsto gyventojams, tiek svečiams. Jei norime, kad kiekvienas žmogus, apsilankęs jūsų namuose, jaustųsi kuo geriau, tai pasirūpinkite kokybišku būsto apšiltinimu. Jei tinkamai neapšiltinsime pastato sienų, lubų bei grindų, niekaip nesuteiksime savo namams jaukumo ir šilumos. Tačiau besidomint įvairiausiais šiltinimo darbais bei siūlomomis medžiagomis, dažnai iškyla sunkus klausimas: kokią medžiagą derėtų naudoti savo namams? Kadangi šiltinimo medžiagų pasirinkimas yra nepaprastai didelis, paprastas klientas gali labai lengvai pasimesti ir suklysti. Tačiau net matant labai platų pasirinkimą, labai dažnai pastebime, jog labai populiarus žmonių pasirinkimas yra putų poliuretanas. Už visai nedidelę kainą, nepaprastai daug žmonių šiltina savo būstą su šia medžiaga. Bet kodėl putų poliuretanas sulaukia tiek daug dėmesio? Kodėl verta rinktis poliuretaną namų šiltinimui?

Nors termoplastinis poliuretanas nėra pats populiariausias šiltinimo medžiagos pasirinkimas, savo savybėmis jis gerokai pranoksta daugybę konkurentų. Nors Lietuvoje šios medžiagos naudą išnaudoja nelabai daug žmonių, kitose šalyse šiltinimas poliuretanu sulaukia daug daugiau dėmesio. Ši medžiaga puikiai apsaugo namus nuo pastatui kenksmingos drėgmės ir suteikia būstui puikų energinį efektyvumą. Vis dažniau matome, kad ir Lietuvoje vis daugiau žmonių nusprendžia šiltinimo darbams panaudoti putų poliuretaną.

Pats apšiltinimo procesas yra labai paprastas, tačiau jam reikia specialios įrangos. Šiltinimas – labai paprastas. Paprasčiausiai užpurškiame tam tikrą medžiagos kiekį ant ploto, kurį norime apšiltinti. Šis, kitoms medžiagoms nebūdingas apšiltinimo būdas suteikia medžiagai lankstumo, leidžiančio jai patekti į atokiausius namo taškus ir juos apšiltinti. Būtent dėl šių priežasčių putų poliuretanas sulaukia labai daug dėmesio ir tinka net patiems sudėtingiausiems apšiltinimo darbams. Putplasčio hidroizoliacinės savybės labai gerai apsaugo namus nuo drėgmės ir pelėsio. Šiltinimo procesas vyksta labai sparčiai, o medžiaga sustingsta be galo greitai. Poliuretanas yra laikomas labai lengva šiltinimo medžiaga, nes norint tinkamai atlikti darbą užtenka visai nedidelio putų sluoksnio. Putų poliuretanas – tai ekologiška medžiaga, todėl gaunate puikų apšiltinimą, bet ir sukuriate jaukią, natūralią aplinką savo namams nekenkiant gamtai.

Apšiltinimo medžiagų įmonė „Gamo“ siūlo savo klientams didelį uždarų ir atvirų porų poliuretano pasirinkimą. Atvirų porų poliuretanas dažniausiai naudojamas naujos statybos būstui, nes jis suteikia namams tvirtumo ir šilumos už visai nedidelę kainą. Atvirų putų poliuretanas naudojamas ir vidiniam , ir išoriniam pastato šiltinimui . Gamykloms, fabrikams bei kitiems komercinės paskirties pastatams labiau tinka uždarų porų poliuretanas. Ši medžiaga yra labai sunki ir tvirta, o jos atsparumas labai tinka betono, metalo konstrukcijoms šiltinti. Gamo purškiamos putos yra be galo universalios. Jei ieškote daugiau informacijos apie šiltinimą putų poliuretanu, visus svarbiausius patarimus galite rasti Gamo interneto svetainėje.

No Tags

9 total views, 1 today

  

Sponsored Links

  • Erkių naikinimo paslaugos - geriausias pasirinkimas Jums

    by on 2019 balandžio 15 - 0 Comments

    Pastaruoju metu žiniasklaidoje bei socialiniuose tinkluose galima pastebėti išties daug informacijos, susijusios su erkėmis. Natūralu, mat šie kenkėjai pasirodo ankstyvą pavasarį, na o kova su jais tęsiasi iki pat rudens pabaigos. Žinoma, pirmieji susitikimai su erkėmis yra išties bauginantys, mat neprižiūrimose vietovėse jų išties begalė. Net ir vieno žmogaus rūbuose galima rasti kelias dešimtis erkių […]

  • Kodėl verta rinktis poliuretaną namų šiltinimui

    by on 2019 gegužės 16 - 0 Comments

    Tinkamas namo apšiltinimas turi labai didelę įtaką tiek būsto gyventojams, tiek svečiams. Jei norime, kad kiekvienas žmogus, apsilankęs jūsų namuose, jaustųsi kuo geriau, tai pasirūpinkite kokybišku būsto apšiltinimu. Jei tinkamai neapšiltinsime pastato sienų, lubų bei grindų, niekaip nesuteiksime savo namams jaukumo ir šilumos. Tačiau besidomint įvairiausiais šiltinimo darbais bei siūlomomis medžiagomis, dažnai iškyla sunkus klausimas: […]